Razem

Możemy pomóc

innym!

spolecznemazowsze.pl

Szkolenie motywacyjne dla wolontariuszy

Wszystkie szkolenia

2017-12-04

Organizator szkolenia: Fundacja edukacyjno-sportowa reGeneracja

Termin szkolenia: 04/12/2017

W godzinach: 10:00-16:00

Miejscowość: Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklickiej w Czernicach Borowych

Koszt szkolenia: bezpłatne

O szkoleniu:

Jesteś wolontariuszem z powiatu przasnyskiego bądź z gminy Karniewo (powiat makowski)? Chcesz pomagać innym, ale czasem brakuje Ci motywacji? Zapraszamy więc gorąco do udziału w bezpłatnym Szkoleniu motywacyjnym dla wolontariuszy.

Szkolenie zostanie poprowadzone przez Katarzynę Szmit, osobę z doświadczeniem szkoleniowym, absolwentkę studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz liderkę rejonu Opinogóra – Regimin projektu Szlachetna Paczka, gdzie od kilku już lat zarządza grupą wolontariuszy, organizuje szkolenia wewnętrzne, a także nadzoruje realizację zadań oraz dokumentację.

 

By móc wziąć udział w szkoleniu należy:

- mieć ukończone 13 lat

- dostarczyć osobiście do biura fundacji reGeneracja, znajdującego się w Ciechanowie przy ul. 17 stycznia nr 16  bądź mailowo na adres: biuro@regeneracja.org.pl dokumenty rekrutacyjne, dostępne na fundacyjnej stronie internetowej http://www.regeneracja.org.pl/artykuly/o-projekcie,217 oraz w panelu wolontariusza na stronie http://spolecznemazowsze.pl/ (dostęp po zarejestrownaiu się na platformie).

 

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona, o zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń!