Razem

Możemy pomóc

innym!

spolecznemazowsze.pl

Szkolenie "Aspekty formalno-prawne angażowania wolontariuszy" - kolejna edycja

Wszystkie szkolenia

2017-11-17

Organizator szkolenia: Fundacja edukacyjno-sportowa reGeneracja

Termin szkolenia: 17.11.2017

W godzinach: 14:00-20:00

Miejscowość: Dwór Stanisława Chełchowskiego, 06-415 Chojnowo

Koszt szkolenia: bezpłatne

O szkoleniu:

Chcesz organizować wolontariat w swojej organizacji? A może już go prowadzisz, jednak masz wątpliwości w zakresie jego prawnego działania? Jeśli tak to już dziś zapraszamy na kolejną edycję szkolenia pt. "Aspekty formalno-prawne angażowania wolontariuszy" dla osób należących do organizacji pozarządowych z terenu powiatu przasnyskiego.

Szkolenie poprowadzi Marzena Lentowszczyk - osoba z doświadczeniem szkoleniowym, prezes Stowarzyszenia Ciechanowski Wolontariat, koordynatorka Szlachetnej Paczki na terenie województwa mazowieckiego, a przede wszystkim wieloletnia wolontariuszka.

 

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy:

- przynależeć do organizacji pozarządowej, zarejestrowanej na terenie powiatu przasnyskiego, w tym na terenie następujących gmin: Czernice Borowe, Krasne, Krzynowłoga Mała, gmina i miasto Przasnysz oraz na terenie powiatu makowskiego - gmina Karniewo

- dostarczyć osobiście do biura fundacji reGeneracji (Ciechanów, ul. 17 stycznia nr 16) bądź za pomocą poczty elektronicznej: biuro@regeneracja.org.pl komplet wypełnionych dokumentów rekrutacyjnych dostępnych na stronie internetowej fundacji http://www.regeneracja.org.pl/artykuly/o-projekcie,217

 

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy fundacji reGeneracja: biuro@regeneracja.org.pl bądź telefonicznie: 780-073-252.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!